Czym są bony podarunkowe?

W krajach Europy Zachodniej system bonów podarunkowych w firmach przyjął się już dawno i sprawnie funkcjonuje od wielu lat. W Polsce jest to jeszcze nowość, ale obserwujemy stały rozwój tego zjawiska.

Obsługą nowoczesnych systemów w sektorach usług B2B i B2C zajmujemy się już od 2009 roku. Od tego czasu stworzyliśmy rozbudowany system dodatków finansowych, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców bez względu na branżę i profil prowadzonej działalności. Proponujemy między innymi bony podarunkowe towarowe, premiowe, kulturalne, rekreacyjne, restauracyjne, żywieniowe, turystyczne i zdrowotne. Stanowią dodatkowe wynagrodzenie w postaci środków finansowych na kuponie, który można zrealizować w jednym z punktów w całej Polsce.

Jak działają?

Pracodawca określa wartość bonu i limit – jest możliwe rozliczenie na bazie wysokości wydatków bądź wysokości wynagrodzenia. Przekazane zostają pracownikom, którzy środki mogą wydać na dowolny cel (w przypadku zwykłych bonów podarunkowych) lub na konkretny rodzaj świadczeń, np. rozrywkę kulturalną, wakacyjny wyjazd, gorące posiłki. Na naszej stronie w zakładce w dedykowanej zakładce można wyszukać miejsca w najbliższej okolicy, jak też w miejscowościach turystycznch, itp., które akceptują bony podarunkowe. Ponadto możliwe jest też weryfikowanie dostępny środków w zakładce „Saldo bonu”.

Dla kogo?

Proponowane przez nas rozwiązanie sprawdza się dla:

  • firm jako atrakcyjne narzędzie, które można wykorzystać w programach motywacyjnych oraz lojalnościowych,
  • przedsiębiorców, którzy muszą swoim pracownikom zapewniać posiłki regeneracyjne,
  • firm, pragnących przyciągnąć najlepszych specjalistów rozbudowaną ofertą dodatkowych korzyści,
  • przedsiębiorców, poszukujących atrakcyjnego systemu premiowego,
  • firm, którym zależy na możliwie najlepszym wykorzystaniu nakładów zgromadzonych na Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • przedsiębiorców, poszukujących skutecznego sposobu na silniejszą integrację pracowników z firmą oraz budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla pracowników są także karty przedpłacone BonCard VISA - zapewniają one szereg korzyści zarówno dla pracownika, jak i firmy. Wygodna obsługa, bogaty program rabatowy i możliwość realizacji w ponad 400 000 punktów handlowo-usługowych to tylko wybrane zalety kart prepaid VISA.