Projekt BonCard zakłada zbudowanie sieci punktów akceptujących nowy nośnik w oparciu o już istniejącą sieć terminali akceptujących transakcje kartami płatniczymi oraz dedykowaną aplikację internetową umożliwiającą realizację transakcji online.

Korzyści z przystąpienia do grona Partnerów akceptujących bony BonCard:

 • możliwość pozyskania nowych klientów,
 • zwiększenie prestiżu placówki,
 • wzrost liczby kupowanych towarów i usług,
 • zwiększenie obrotu i zysku Firmy,
 • szybszy obrót pieniądza niż w przypadku bonów papierowych,
 • wyeliminowanie ryzyka błędów przy elektronicznym rozliczeniu,
 • darmowa reklama w materiałach wysyłanych bezpośrednio do klientów i na stronie internetowej,
 • możliwość skorzystania z jednego z najbezpieczniejszych systemów płatności,

Panel logowania Transakcje onlineInformacje o bonach  


Schemat działania

Schemat działania BonCard

Jeśli są Państwo zainteresowani przystąpieniem do grona naszych Partnerów zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem:

 • formularza kontaktowego
 • infolinii pod numerem 61 278 53 91
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z początkiem roku 2011 BonCard Polska rozpoczęła współpracę z Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService SA związaną z realizacją elektronicznych bonów BonCard na terminalach POS.

eService jest Spółką należącą do Grupy Kapitałowej Banku PKO BP. Spółka od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi na rynku akceptacji kart płatniczych, niezmiennie utrzymując pozycję lidera technologicznego. Dzięki jednej z największych sieci akceptacji w kraju, opartej na nowoczesnych aplikacjach oferowanych na terminalach płatniczych, eService świadczy swoim partnerom usługi rozliczania transakcji elektronicznych. eService jest najbardziej zaawansowaną technologicznie firmą tego typu działającą na polskim rynku. Swoją przewagę konkurencyjną opiera nie tylko na nowoczesnych technologiach, ale również na elastyczności działania oraz trosce o potrzeby Klientów z sektora detalicznego.

Więcej informacji o spółce eService SA można uzyskać na stronie www.eservice.pl


Firma TopCard działa na polskim rynku jako niezależny operator terminali płatniczych. Celem firmy jest zapewnienie punktom handlowym i usługowym platformy technologicznej, umożliwiającej akceptację kart płatniczych, doładowania telefonów komórkowych przy wykorzystaniu terminali.

TopCard oferuje możliwość tworzenia dedykowanych rozwiązań dopasowanych do profilu prowadzonej działalności, zaawansowane i sprawdzone terminale płatnicze w różnych konfiguracjach, instalację terminali wraz z profesjonalnym szkoleniem oraz wsparciem telefonicznym, serwisantów działających na terenie całego kraju.

Więcej informacji o TopCard Sp. z o. o. można uzyskać na stronie www.topcard.pl

Wybrani partnerzy akceptujący Bony BonCard

carrefour
adolesense
denique
douglas
carry
dino
komputronik
tatum
boti
ccc