Wersja Polska Wersja Angielska
Pomoc

O nas

BonCard Polska to spółka z kapitałem polskim, zajmująca się wprowadzaniem i obsługą nowoczesnych systemów w sektorze usług B2B i B2C – stworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy doprowadzili do osiągnięcia rynkowych sukcesów firm, w których pracowali. Spółka działa na rynku od 2009 roku, do maja 2013 roku funkcjonując pod nazwą Sales Finanse Sp. z o.o. Posiadamy odpowiedni kapitał – finansowy, ludzki i technologiczny, aby sprostać aktualnym oczekiwaniom rynku, ale także w sposób elastyczny reagować na jego zmieniające się potrzeby

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, zajęliśmy się stworzeniem systemu elektronicznych bonów towarowych na okaziciela – BonCard, będących alternatywą dla obecnie funkcjonujących kuponów – bonów papierowych, wykorzystując jako nośnik kartę magnetyczną. W ofercie BonCard Polska znajdują się bony przeznaczone do nagradzania Pracowników i budowania systemu świadczeń pozapłacowych, a także bony przeznaczone do motywowania partnerów biznesowych i wspierania akcji promocyjnych.

BonCard Polska przy współpracy z bankiem oraz organizacją VISA International wydał również przedpłacone karty płatnicze BonCard VISA, akceptowane w ok. 240 000 punktach handlowo-usługowych w całym kraju. Karty BonCard VISA sprzedawane są do zakładów pracy jako premia/nagroda dla pracownika oraz partnera biznesowego – mogą być sfinansowane z ZFŚS.

Sprzedaż bonów BonCard oraz kart przedpłaconych BonCard VISA przeznaczona jest zarówno dla firm małych, średnich jak i dużych, państwowych i prywatnych, z wielu różnych branż i o różnej wielkości zatrudnienia.

Od początku swojego istnienia firma BonCard Polska oprócz swojej podstawowej działalności, wprowadza również nowe innowacyjne produkty i usługi oparte o system kart i sieć terminali POS.

Jedną z takich usług jest obsługa elektronicznych kart podarunkowych przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu GiftCard. Projekt opiera się na dostarczeniu systemu oraz innych narzędzi niezbędnych do funkcjonowania produktu – karty podarunkowej desygnowanej logo Partnera. GiftCard System może służyć jako wsparcie akcji promocyjnych lub nagrody dla klientów.

Najnowszym produktem BonCard Polska jest Prezent Idealny - przedpłacona karta na okaziciela, którą można podarować dowolnej osobie. Prezent Idealny jest to wyjątkowy sposób na podarunek dla wszystkich Klientów indywidualnych. Z kartą Prezent Idealny, którą można zakupić w sklepie internetowym www.prezentidealny.com Użytkownik ma możliwość wyboru idealnego dla siebie prezentu we wszystkich punktach handlowo-usługowych akceptujących karty VISA Electron.