Wersja Polska Wersja Angielska
Pomoc

Bony Towarowe BonCard

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, zajęliśmy się stworzeniem systemu elektronicznych bonów towarowych, podarunkowych czy bonów żywieniowych. BonCard jako alternatywa dla obecnie funkcjonującego kuponu (zwykłego bonu papierowego) wykorzystuje jako nośnik kartę magnetyczną.

Projekt zakłada zbudowanie sieci punktów akceptujących bony podarunkowe na nowym nośniku w oparciu o już istniejącą sieć terminali akceptujących transakcje kartami płatniczymi i spotyka się z dużym zainteresowaniem Klientów obecnie akceptujących kupony / bony podarunkowe papierowe. Przystąpienie do grona Partnerów akceptujących elektroniczny bon towarowy BonCard pozwala na zwiększenie prestiżu placówki, a co za tym idzie możliwość pozyskania nowych klientów.

W ofercie BonCard Polska znajdują się bony towarowe przeznaczone do nagradzania pracowników i budowania systemu świadczeń pozapłacowych, a także bony podarunkowe. Bon towarowy przeznaczony jest do motywowania partnerów biznesowych i wspierania akcji promocyjnych. Bony BonCard to dodatkowy element systemu wynagradzania. Kupują je zarówno firmy małe, średnie jak i duże, państwowe i  prywatne, z wielu różnych branż i o różnej wielkości zatrudnienia. Szeroki wachlarz elektronicznych bonów towarowych BonCard obejmujący nie tylko standardowy bon podarunkowy i premiowy, ale również bon żywieniowy, rekreacyjny, turystyczny czy kulturalny daje przede wszystkim gwarancję satysfakcji poprzez możliwość wyboru produktów bądź usług zgodnie z preferencjami.

Bon towarowy to najbardziej popularne i sprawdzone rozwiązanie!