Wersja Polska Wersja Angielska
Pomoc

Odpowiednia motywacja jest najlepszym kluczem do sukcesu.

Jak skłonić pracowników, aby dali z siebie to co najlepsze i jak zwiększyć skuteczność zespołu? Jak zmotywować Partnerów handlowych i wynagrodzić tych najbardziej efektywnych? Z bonami BonCard i kartami BonCard VISA zawsze znajdziemy rozwiązanie. Nasze produkty doskonale nadają się do przekazywania nie tylko bonusów z okazji świąt, ale też premii czy dopłat do urlopów. Stanowią również świetne narzędzie do organizowania różnego typu promocji, konkursów i wynagradzania najlepszych klientów.

Najlepsze bony i karty przedpłacone tylko od BonCard Polska!

Odpowiednia motywacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. BonCard Polska proponuje rozwiązania, które w świeży, oryginalny sposób pozwolą nagrodzić pracowników firmy, partnerów biznesowych czy choćby zrobić prezent bliskiej osobie.

Bony podarunkowe, kulturalne, rekreacyjne czy żywieniowe umieszczone na karcie magnetycznej dają bardzo duże, niemal nieograniczone możliwości stworzenia nowoczesnych systemów motywacyjnych oraz lojalnościowych. Z kolei karta podarunkowa BonCard VISA czy też karta przedpłacona Prezent Idealny to znakomite okazje na sprawienie niespodzianki swoim bliskim, ale równie dobrze sprawdzą się jako jedna z nowych form nagradzania.

Wykorzystując m. in. bon podarunkowy lub bon żywieniowy wybierasz doskonały sposób budowania systemu świadczeń pozapłacowych dla pracowników. Ponadto zarówno bon towarowy BonCard jak i karta przedpłacona BonCard doskonale sprawdzą się jako nagrody w loteriach i konkursach, będących wsparciem programów sprzedaży w każdej Firmie.

Zachęcamy do wykorzystania potencjału tkwiącego w bonach i kartach przedpłaconych BonCard Polska. Wygoda i oryginalność tego nowoczesnego rozwiązania z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji.